ZO 12 JAN 2020

Cultuur & Cappuccino Klassiek Ochtendconcert

Begin je zondag goed, met een heerlijke Cultuur & Cappuccino!
 
De musici voor deze reeks worden zorgvuldig geselecteerd door Prof. Boguslaw Jan Strobel, verbonden als docent aan het conservatorium van Kleve. 

Het concert is gratis te bezoeken, een vrije gift wordt warm gewaardeerd en komt direct ten goede aan de musicus van dienst, aanstaande zondag is dat pianiste Carmen Geutjes

Carmen werd geboren in 2003 en kreeg haar eerste pianoles op de leeftijd van vijf. In 2013 slaagde ze op 10-jarige leeftijd voor het toelatingsexamen aan het Robert Schumann Konservatorium in Düsseldorf. Carmen studeert in de klas van Prof. Paolo Giacometti. .

Ze won een aantal prestigieuze pianowedstrijden, waaronder de 1e prijs op het Steinway pianoconcours in Hamburg in 2013 en de 1e prijs bij de internationale pianowedstrijd 2014 in Granada, Spanje. Ze werd bekroond als "Virtuoso 2016" bij de Internationale Piano Competitie Münchener Klavier Podium. Tijdens het internationale pianoconcours 2017 aan het Bodenmeer won ze de publieksprijs. In 2018 won Carmen bij de Bitburger pianowedstrijd de 1e prijs en de hoofdprijs. Carmen opent de volgende Bitburger pianowedstrijd in 2020 met haar soloconcert.

Verder presenteerde Carmen haar veeleisende repertoire in grote concertzalen in Duitsland, Nederland, Spanje, Litouwen en China.

PROGRAMMA  

Johann Sebastian Bach (1685-1750)                Italienisches Konzert in F groot, BWV 971

1. Allegro                      

2. Andante

3. Presto

Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791)           Sonate nr. 11 in A groot KV 331              

1. Thema und Variationen: Andante grazioso

2. Menuetto

3. Alla Turca: Allegretto
 

- PAUZE -


Luciano Berio (1925-2003)                                Wasserklavier

 

Sergei Rachmaninow (1873-1943)                    Prélude, op. 32 nr. 12 in gis klein

 

 

Claude Debussy (1862-1918)                             Children’s Corner

  1. Doctor Gradus ad Parnassum
  2. Jimbo’s Lullaby
  3. Serenade of the Doll
  4. The snow is dancing
  5. The little Shepherd
  6. Golliwogg’s cake walk

 

Tickets kopen
Datum Zondag 12 januari 2020
Aanvang voorstelling 11:00